Palun uuenda oma Flash Player'i versiooni vajutades juuresolevale nupule.

Get Adobe Flash player

 • Klubist / About Us

 • Kontakt / Contact

 • Liikmed / Members

 • Sisukaart / Site Map

 • Klubist / About Us

  Spordiklubi 100 on loodud eelkõige korraldava klubina, et hallata orienteerumisvõistluste korraldust ning koondada kõrgel tasemel võistluste läbiviimiseks vajalikke inimesi. Asutajateks on Jaan Tarmak ja Timmo Tammemäe, kes on võistlusi korraldanud koos alates aastast 2005, kui sai üheskoos tehtud esimene 100KP jooks Korelal. Kuni 2009. aasta lõpuni on väljundiks olnud tegutsemine SK Tallinna Kompassi nime all, kuid soovist veelgi paremini hoomata kõiki korraldusega seotud vajalikke tegevusi, on vajalikuks osutunud eraldiseisev tegutsemine. Klubi on asutatud 13.11.2009 Tallinnas.

  Oma isikliku ajaga on lisaks eelmainituile klubi põhilisteks toetajateks Jürgen Einpaul, Tõnis Vaiksaar, Maarja Aan, Lauri Tammemäe, Juta Tarmak ja paljud teised tublid inimesed, kes on meile erinevates olukordades abiks olnud. Aja jooksul on nende ring täienenud ning veel mitmed isikud on sattumas nende hulka, keda igal meie võistlusel võib kohata. Alati on teretulnud ka uued soovid meiega koostööd teha.

  Meie kõige tähtsamaks võistluseks on läbi aastate olnud 100KP jooks ning sellest on saanud alguse ka kogu edasine koostöö. Lisaks sellele oleme väga palju olnud seotud SK Tallinna Kompassi korraldusliku poolega, kandes põhikoormust mitmete originaalvõistluste korraldamisel ja arendamisel. Sealhulgas on korraldatud mitmeid sprindivõistlusi, välja arendatud siseorienteerumise formaat ning toodud orienteerujad Tallinna vanalinna 2008. aasta Eesti sprindimeistrivõistluste raames. Lisaks oleme kas üksikuna või mitmekesi olnud abiks väga paljudel teiste klubide võistlustel, eelkõige ajavõtu organiseerimisega.

  Klubi lähtub oma tegevuses Eesti Mittetulundusühingute ja Sihtasutuste Liidu vabaühenduste eetikakoodeksist.

  01.05.2015 - 31.08.2016 viib SK100 ellu projekti MTÜ Spordiklubi 100 arenguhüpe, mida rahastab siseministeerium ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital toetussummaga 12 000 eurot.

   

  NPO Sports Club 100, is a rather new club, with members who have up to 20 years of orienteering experience. The club was founded foremost for organising high-level orienteering events and to assemble the necessary talent and knowledge for that.
  The goal of SC100 is to promote Estonian orienteering and sports in general. We organise several big events every year and offer organising services to other clubs.

   

  Klubi põhikiri
  Majandusaasta aruanded: 2009, 2010, 2011, 2012, 2013

  MTÜ Spordiklubi 100
  KlubiSHS(CMS) by Tak-Soft 2007-2009, ver: 0.6 0125 www.tak-soft.com